Film Info

Mistři zastavárny
csfd

Popis tv pořadu Mistři zastavárny 2009

Pro History Channel trochu netypická reality show. Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem “The Old Man” Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison. Dalé učinkují Rickův syn (a pravděbodobně budoucí boss) Corey “Big Hoss” Harrison a Coreyho kamarád Austin “Chumlee” Russell. Seriál zobrazuje vyjednávání s prodejci, popis a historii nejrůznějších předmětů od kapesních hodinek přes auta a motorky, které se lidé snaží prodat nebo dát do zástavy. Diváka překvapí velké množství netypických věcí ze všech možných kategorií. Na pozadí do seriálu zasahují shody, neshody a konflikty mezi Richardem, Rickem, Coreym a Austinem.(Mikule)


Podobné filmy

Válka skladů MiamiVálka skladů v KanaděVálky kontejnerůVálka skladů: New YorkBitvy o zavazadlaLovci skladovacích jednotekVálka skladů Texas

Aktualizace: 2018-5-29

Mistři zastavárny hodnotící komentáře


Mistři zastavárny download


Mistři zastavárny online


Mistři zastavárny ke stažení


Mistři zastavárny

Mistři zastavárny ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
1474