Film Info

Smrt ve sklence vína S07E02 epizoda
csfd

Smrt ve sklence vína S07E02 epizoda

Info
USA, 1978 , 1 h 13 min
Žánr
Krimi - Drama - Mysteriózní - Thriller
Režie
Jonathan Demme
Hrají
Peter FalkLouis JourdanShera DaneseMakoAntony AldaMichael V. GazzoFrance NuyenAlberto MorinLarry D. MannTodd MartinFred Holliday

Popis filmu Smrt ve sklence vína S07E02 epizoda 1978

Paul Gerard je známý a uznávaný gurmán, který obchází věhlasné restauranty a píše o nich doporučení do odborného tisku. Bohužel se jeho hodnocení neopírá o skutečnou kvalitu nabízených pokrmů, nýbrž o tloušťku podstrčené obálky. Jeden z gastronomů Vittorio Rossi má již jeho podivných praktik dost a rozhodne se vše zveřejnit. Nato se k němu Gerard nechá pozvat na luxusní večeři a s pomocí speciálně upraveného otvíráku otráví jednu z jeho lahví vína. Rossi umírá v náručí svého synovce a číšníka Maria Deluca. Columbo stojí před hádankou, čím byl vlastně Vittorio otráven. Šéfkuchař, který ochutnával všechny připravované pokrmy, se těší nejlepšímu zdraví a Gerard, který se okamžitě poté, co se o neštěstí doslechl, dostavil na místo, si rovněž nevšiml ničeho podezřelého.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 2018-7-18

Smrt ve sklence vína S07E02 epizoda hodnotící komentáře


Smrt ve sklence vína S07E02 epizoda download


Smrt ve sklence vína S07E02 epizoda online

Smrt ve sklence vína S07E02 epizoda ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
7