Vladimír Polák 46 let


Je divadelní a filmový herec, komik, moderátor a politik. Vystudoval Janáčkovu konzervatoř obor herectví. Po dokončení získal angažmá v Národním divadle Moravskoslezském, kde v souboru působí dodnes. Získal cenu Českého divadla za nejlepší mužskou roli ve hře „Mein Kampf“, kde ztvárnil Adolfa Hitlera.

Od roku 2016 se připojil k improvizační show „Tři tygři“. Dále se často objevuje ve hrách Divadla Mír například: „Lakomec“, „Dva nazí muži“ nebo „Kdo je pan Schmitt“. Mohli jste ho také vidět v několika filmech jako Ostravak Ostravski nebo Princezna zakletá v čase. Hodně se také objevuje v projektech České Televize.

Hraje na piano, kytaru a ukulele. Mezi jeho oblíbené sporty patří nohejbal a sportovní střelba.


23.3.1977
Ostrava, Československo
Vladimír Polák csfd

Princezna zakletá v čase 2Tajemství staré bambitky 2Tři Tygři ve filmu: JACKPOTAdam stvořitelKumštýři: Ostruhy nekonečnaVolným pádemPrincezna zakletá v časeŽenská pomstaKdyž draka bolí hlavaOstravak OstravskiTajemství Lesní zeměKomu zvoní hranaKrál ozvěnyCísař a tamborO sirotkovi z RadhoštěKeanStíny v mlzeHraj něco!Tři Tygři: Cesta na OlympMísto zločinu OstravaPrázdninyTři tygřiHelena4teensJak se točí pohádkaRozsudekTereza Mašková ft. Marek Lambora, Natália Germáni & cast: Tam za řekouOdcházeníPorota 2Scénický kaleidoskopBullDoktor FaustusKomedie omylůMůj bojVěc MakropulosRevizorsKORO NA miziněDistancPovídky z Princezny zakleté v časeVyPlašeníVánoční koledy v obývákuOdvolací soudDovolená v éře páryROZHOVORistaReal Talk


Aktualizace osobnostního profilu Vladimír Polák: 3.7. 2022 14:19