Stanislav Ianevski 39 let


Stanislav Ianevski je bulharským hercem, jenž spatřil světlo světa 16. května 1985 v Sofii, a kterého většina z nás zná jako Viktora Kruma z filmu Harry Potter - Ohnivý pohár. Po dobu pěti let žil jak v Anglii, tak i v Izraeli. Studoval na Millově střední škole v Londýně spolu s dalším potterovským kolegou Harry Mellingem, který hraje Dudleye Dursleyho. Stanislav neměl žádné herecké ambice, netoužil se vydat touto cestou. To se mělo změnit ve chvíli, kdy si ho v Anglii, kde byl na studijním pobytu, všimla Fiona Weirová, castingová ředitelka, a pozvala ho na herecký konkurz. Byl vybrán mezi 650 účastníky a vysloužil si jednosměrný lístek do filmu jako kruvalský chytač.

Charismatický Stanislav je sportovní typ, což my, ženy, dokážeme náležitě ocenit. Pokud není na place, věnuje se buď rugby, tenisu, plavání, ale hlavně fotbalu. Je fanouškem bulharské národní reprezentace. Ze svých kolegů, herců, obdivuje například Keanu Reevse, Vina Diesela, Liv Taylor nebo Angelinu Jolie. Stan nyní žije ve svém rodném Bulharsku.


16.5.1985
Sofie, Bulharsko
Stanislav Ianevski csfd

Poslední z vyvolenýchXIaResistanceHarry Potter a Relikvie smrti - část 1Hostel IIHarry Potter a Ohnivý pohárPod prikritieStolichani v povecheFantastičtí kamarádiHarry Potter 20 let filmové magie: Návrat do BradavicCreating the World of Harry Potter, Part 2: CharactersReflections on the Fourth Film'Harry Potter': Behind the Magic


Aktualizace osobnostního profilu Stanislav Ianevski: 12.4. 2024 07:44