Jerome Flynn 56 let


Jerome se narodil v Kentu v nemocnici Farnborought ve Velké Británii. Byl to to spíše vesnický kluk. Nejbližší město, Sevenoaks, byl pouze sedm mil daleko, ale pro Jeroma to bylo i přesto dost daleko, aby ho trápil nudný vesnický život, obklopen širými lány pole. Po příchodu ze školy chodíval, se svým bratrem Danielem a sestrou Kerry, prozkoumávat nedaleký les. Jeho rodina nikdy neměla peníze, ale koupili lacině kousek pozemku od příbuzných. Dům, který byl součástí pozemku byl však ve velice zuboženém stavu a proto museli tvrdě pracovat, aby ho přeměnili na obyvatelný domov, kde mohli pěstovali vlastní zeleninu a starat se o nemocná a poraněná zvířata, které pak pouštěli zpět do přírody, protože jeho matka Fern byla velkou milovnicí zvířat. Škola Jeroma nikdy vážněji nezajímala, co se týče akademického hlediska, zajímalo ho pouze školní sport a noví přátelé, které mohl poznat.

To bylo důvodem, proč začal poprvé ve škole hrát v divadelních vystoupeních. Prvním vystoupením bylo Mikado, kde zahrál roli Katishy, žárlivé starší ženy. Dále to bylo vystoupení s názvem Charley's Aunt, kde poprvé výrazněji oslnil hereckým výkonem, kterého si všichni začali všímat. Jeho bratr Daniel režíroval a produkoval mládežnické divadlo The Crucible v Sevenoaks.

V sedmnácti letech, po zkušenostech v bratrově divadle se rozhodl, že se ho hraní baví a že se bude herectvím živit. Začal milovat pocit z předstíráni na jevišti, že je někým jiným, což mu také mu to dodávalo více sebevědomí. Lidi se o Jeroma začali více zajímat a zájem dívek ho více posílil ve vztahu ke herectví. Mladý Jerome se tedy rozhodl přestat se školou angličtiny, protože to nikam nevedlo a odjel na rok cestovat. Poté v 18 letech odjel do Londýna se přihlásit do tříletého kurzu herectví v centrální škole řeči a dramatu ve Swiss Cottage. Podle Jeroma to byly nejlepší léta života a začal si uvědomovat jaké štěstí měl, že v dětství vyrůstal na venkově, který byl tak úzce spjatý s přírodou. Venkov byl velkou součástí jeho osobnosti.


16.3.1963
Bromley, Kent, Anglie, Velká Británie
Jerome Flynn imdb Jerome Flynn csfd

Jerome Flynn oblíbené filmy

84 S láskou Vincent
S láskou Vincent
2017
58 Best
Best
2000
71 Jak zabít kněze
Jak zabít kněze
1988
77 Případ vražedné mánie
Případ vražedné mánie
1995
74 Kafka
Kafka
1991
Troubles
Troubles
1988

2017S láskou Vincentfilm

2013Dante's Daemonfilm

2000Bestfilm

1995Případ vražedné mánieTV film

1993Neopouštěj měTV film

1991Edvard II.film

1991Kafkafilm

1988Jak zabít knězefilm

1988Letní příběhfilm

1988TroublesTV film

1986London's Burning: The MovieTV film

1985Displaced PersonTV film

1985Russian Soldier, TheTV film


Aktualizace osobnostního profilu Jerome Flynn: 7.2. 2019 20:39