Film Info

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti
csfd
64

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti

Info
Západní Německo - Itálie - Jugoslávie, 1968 , 86 min
Žánr
Western - Dobrodružný
Režie
Harald Reinl
Hrají
Lex BarkerPierre BriceRalf WolterKarin DorEddi ArentRik BattagliaVladimir MedarVida JermanBranko ŠpoljarSime JagarinacIlija IvezicClaus JurichsKurt WaitzmannVladimir LeibMiroslav BuhinKlaus SonnenscheinAndreas MannkopffGert Günther Hoffmann
Téma

Popis filmu Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti

Chronologicky patří mezi filmy Vinnetou - Rudý gentleman a Old Shatterhand a také tentokráte jde v příběhu plném napětí a romantiky indiánských lovišť především o souboj dobra a chamtivého zla. Na jeho počátku, těsně před svou smrtí, ukryl major americké armády Kingsley vůz naložený plukovním zlatem. Než byl zákeřně zavražděn, stačil ještě odeslat záhadný dopis své dceři Mabel. Jeho vrahové se snaží dopis za každou cenu získat, protože předpokládají, že obsahuje popis a plánek cesty k ukrytému pokladu. Mabel se tak ocitá v nebezpečí života. Naštěstí jsou tu stateční hrdinové, náčelník Apačů Vinnetou a jeho bílý pokrevní bratr Old Shatterhand, kteří se postaví Mabel po bok a snaží je jí pomoci. Nejen uchránit vlastní život před zákeřnými útoky vrahů, ale také před vojenským soudem, kterému se Mabel snaží dokázat, že její otec ztracené zlato nezpronevěřil. Cesta ke hrobu majora Kingsleyho a k ukrytému pokladu však vede územím nepřátelských indiánských kmenů a je plná nebezpečí. Odvážní muži však mají pro strach uděláno a v boji se jim jen těžko někdo dokáže vyrovnat.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Karavana otrokůVe stínu PadišahaPoklad AztékůPyramida boha slunceDivokým KurdistánemV říši Stříbrného lvaŽut

Aktualizace: 15.1.2017 13:22

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti download


Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti online


Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti ke stažení


Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti CZ dabing ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
431