Film Info

Jednoruký šermíř 2
csfd

Popis filmu Jednoruký šermíř 2 1971

Mladý hrdina Lei Li (David Chiang), mistr v boji se dvěma šavlemi, je proradným Longem (Ku Feng) - bojovníkem skvělých schopností, vynikající reputace, ale prachmizerného charakteru - vmanipulován do souboje o čest a dobré jméno. Ve skutečnosti jde o nastraženou past - Long se totiž podobnými cestami rád zbavuje potenciální konkurence. Lei Li se zkušenějším Longem prohraje a v souladu s předem dohodnutými pravidly je nucen useknout si paži a zavázat se, že jednou provždy skoncuje s kung-fu. Dost možná by v předčasném invalidním důchodu zůstal, ale situaci zásadně změní setkání a následné přátelství s nadějným hrdinou Fengem (Ti Lung). Zákeřný Long si totiž nemohl nepovšimnout Fengova rostoucího věhlasu, takže na něj nastražil důmyslnou past ne nepodobnou té, do jaké se kdysi chytil i Lei Li.(MaedhRos)


Podobné filmy

Ichi, slepá samurajkaSamurajZatóičiZatóiči monogatariShin Zatôichi monogatari: Kasama no …Šin Zatóiči monogatari: Oreta cueZatôichi: The Last

Aktualizace: 2018-5-29

Jednoruký šermíř 2 hodnotící komentáře


Jednoruký šermíř 2 download


Jednoruký šermíř 2 online


Jednoruký šermíř 2 ke stažení


Jednoruký šermíř 2

Jednoruký šermíř 2 ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
228