Film Info

Horalové
csfd
74

Horalové

Info
USA, 1980 , 96 min
Žánr
Western - Dobrodružný
Režie
Richard Lang
Hrají
Charlton HestonBrian KeithVictoria RacimoStephen MachtJohn GloverSeymour CasselCal BelliniWilliam LuckingVictor JoryTerry LeonardInga SwensonMichael Greene

Popis filmu Horalové

Dvojice lovců kožešin bojuje s indiány, popíjí kořalku a loví squaw a během toho pátrají po slavném údolí, kde je tolik bobrů, že vám sami skáčou do pastí – to vše ve skvěle natočeném westernu. Rozsáhlé vyprávění je věnované prvním skutečným americkým hrdinům, kteří lovili a přežívali ve Skalistých horách ve třicátých letech devatenáctého století. Charlton Heston se představuje jako odhodlaný horal a lovec Bill Tyler. V těch dobách se poptávka po bobřích kožešinách již dosti snižovala a život, který si Tyler a jeho parťák Frapp (Brian Keith) vyvolili, se chýlí ke konci. Ale oni se odmítají vzdát. U konce je též svobodný život indiánů a jejich přirozený styl života. Náčelník Těžký Orel bojuje o přežití svého kmene ohrožovaného bílými lovci a neštovicemi, kterými tito nakazili jeho lid. Nakonec musí náčelník svést těžký souboj s Tylerem. Film zachycuje úžasnou horskou divočinu.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

VlkPoslední MohykánTanec s vlkyJeremiah JohnsonMalý velký mužPoslední MohykánPoslední mohykán

Aktualizace: 8.9.2016 13:49

Horalové hodnotící komentáře

Hodnotící komentáře

Horalové download


Horalové online


Horalové ke stažení


Horalové


Horalové

Horalové ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
175