Film Info

Tepepa
csfd
75

Tepepa

Info
Itálie - Španělsko, 1969 , 136 min (Alternativní: 97 min)
Žánr
Western - Dobrodružný - Drama - Akční
Režie
Giulio Petroni
Hrají
Tomas MilianOrson WellesJohn SteinerLina FranchiJosé TorresGeorge WangRafael HernándezCalogero AzzarettoFrancisco SanzGiancarlo BadessiPaloma CelaAlba MaioliniClara Colosimo
Téma

Popis filmu Tepepa

V Mexiku na počátku dvacátého století svádí partyzánský vůdce Tepepa (Tomas Milian) a jeho banda boj s nelítostným náčelníkem policie, plukovníkem Cascorrem (Orson Welles)... Anglický doktor zachrání mexického vůdce revoluce Tepepu ze spárů popravčí čety, aby se mu mohl osobně pomstít za smrt své snoubenky. Není to ale tak jednoduché, neboť revolucionář je oblíbencem obyčejných lidí a jeho verze událostí vrhá stín pochybností na jeho provinění. Lékař se nenechá zviklat, když se však opět rozpoutají politické boje, oba muži se ocitnou uprostřed rostoucího násilí. Navíc je pronásleduje nelítostný plukovník Cascorro, který je odhodlaný Tepepu znovu zajmout a udělat z něj odstrašující příklad pro všechny dělníky, kteří v něm vidí hrdinu.(Cinemax)


Podobné filmy

Hlavu dolůVamos a matar, compañerosŽoldnéřKulka pro generála

Aktualizace: 19.4.2018 00:30

Tepepa hodnotící komentáře


Tepepa download


Tepepa online


Tepepa ke stažení


Tepepa

Tepepa ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
121