Film Info

Král a čtyři královny
csfd

Král a čtyři královny

Info
USA, 1956 , 86 min
Žánr
Western - Komedie - Dobrodružný - Mysteriózní
Režie
Raoul Walsh
Hrají
Clark GableEleanor ParkerJean WillesBarbara NicholsSara ShaneArthur ShieldsJay C. FlippenJo Van FleetRoy RobertsChuck RobersonFlorenz Ames

Popis filmu Král a čtyři královny 1956

Film Král a čtyři královny byl prvním (a zároveň posledním) projektem produkční společnosti Clarka Gabla GABCO. Sám Gable zde vystupuje v roli uprchlého trestance Dana Kehoa, který se skrývá v opuštěném městě. Zde si krátí dlouhou chvíli s jedinými obyvateli města, Ma MacDadovou (Jo Van Fleet), hlavou rodiny McDadů, a čtyřmi manželkami (Eleanor Parker, Jean Willes, Barbara Nichols a Sara Shane) jejích synů-pistolníků. Tři z jejích čtyř synů jsou již po smrti a čtvrtý by se měl každou chvíli vrátit s kořistí z nedávného přepadení dostavníku. Jelikož nikdo neví, který z McDadů je naživu, všechny čtyři opuštěné manželky flirtují se zmateným Kehoem. Ten na oplátku na jejich návrhy reaguje pozitivně, neboť doufá, že se tak dostane ke zlatu. Atmosféra však začíná opravdu houstnout, když se ukáže, že jedna z manželek se pokouší podvést zbylé tři a odjet s Kehoem pryč.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 2018-8-17

Král a čtyři královny hodnotící komentáře


Král a čtyři královny download


Král a čtyři královny online


Král a čtyři královny ke stažení


Král a čtyři královny

Král a čtyři královny ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
8